Кондиціонер Cooper&Hunter Consol CH-S12FVX-NG 35 м²
Cooper&Hunter Consol CH-S12FVX-NG 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:980/1000 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Consol CH-S12FVX-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Consol CH-S12FVX-NG 35 м²
Усі ціни 31 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S12FVX-NG Wi-Fi | 33 599 грн. |
Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Consol Inverter Wi-Fi CH-S12FVX-NG | 33 599 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter СH-S12FVX-NG | 33 599 грн. |
Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Consol Inverter Wi-Fi CH-S12FVX-NG | 33 599 грн. |
Cooper&Hunter СH-S12FVX-NG | 33 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Consol CH-S12FVX-NG
Ціни на Cooper&Hunter Consol CH-S12FVX-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Consol CH-S09FVX-NG 26 м² | від 26 400 грн. | 32 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Consol CH-S12FVX-NG 35 м² | від 27 500 грн. | 32 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Consol CH-S18FVX-NG 53 м² | від 39 311 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →