Кондиціонер Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF2-NG 35 м²
Відео 9Фото 9 |
Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF2-NG 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:990/940 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Vital CH-S12FTXF2-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF2-NG 35 м²
Усі ціни 43 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S12FTXF2-NG | 22 499 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S12FTXF2-NG | 22 499 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S12FTXF2-NG | 22 499 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S12FTXF2-NG | 22 499 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S12FTXF2-NG | 22 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF2-NG
Ціни на Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF2-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Vital CH-S07FTXF2-NG 20 м² | від 17 316 грн. | 32 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF2-NG 25 м² | від 19 536 грн. | 41 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF2-NG 35 м² | від 21 362 грн. | 43 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF2-NG 50 м² | від 26 439 грн. | 34 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF2-NG 62 м² | від 39 299 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →