Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IC125NK/CH-IU125NM 120 м²
Cooper&Hunter CH-IC125NK/CH-IU125NM 120 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:120 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:4500/4200 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-IC125NK/CH-IU125NM
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-IC125NK/CH-IU125NM 120 м²
COOPER&HUNTER CH-IC125NK/CH-IU125NM | 123 150 грн. |
Касетний кондиціонер Cooper&Hunter CH-IC125NK/CH-IU125NM | 126 880 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IC125NK/CH-IU125NM касетний інвертор | 126 879 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-IC125NK/CH-IU125NM
Ціни на Cooper&Hunter CH-IC125NK/CH-IU125NM |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-IC035NK/CH-IU035NK 35 м² | від 59 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IC050NK/CH-IU050NK 50 м² | від 72 909 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IC071NK/CH-IU071NK 70 м² | від 85 679 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IC100NK/CH-IU100NK 101 м² | від 118 139 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IC125NK/CH-IU125NM 120 м² | від 123 150 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IC140NK/CH-IU140NM 140 м² | від 136 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-IC160NK/CH-IU160NM 154 м² | від 151 699 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →