Кондиціонер Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM 101 м²
Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM 101 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:101 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:3200/3200 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-DH100PNK/CH-U100NM
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM 101 м²
Усі ціни 6 →Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM | 71 999 грн. |
Канальний кондиціонер Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM | 71 999 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM канальний | 68 899 грн. |
Канальний кондиціонер Cooper&hunter CH-DH100PNK /CH-U100NM | 71 999 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM
Ціни на Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D050PNK/CH-U050NK 47 м² | від 47 899 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D071PNK/CH-U071NK 70 м² | від 60 799 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-DH100PNK/CH-U100NM 101 м² | від 68 899 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-DH140PNK/CH-U140NM 146 м² | від 94 299 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-DH160PNK/CH-U160NM 160 м² | від 111 539 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →