Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXE-NG(I) 64 м²
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXE-NG(I) 64 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:64 м²
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Alpha NG CH-S24FTXE-NG(I)
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXE-NG(I) 64 м²
Усі ціни 11 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Alfa Inverter WI-FI R32 CH-S24FTXE-NG(I) CH-S2 | 17 599 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter Alpha CH-S24FTXE-NG(I) CH-S24FTXE-NG(I) | 17 599 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Alpha CH-S24FTXE-NG(I) CH-S24FTXE-NG(I) | 17 599 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter Alpha Inverter CH-S24FTXE-NG(I) 200320231449 | 17 599 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter ALPHA INVERTER CH-S24FTX | 14 800 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXE-NG(I)
Ціни на Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXE-NG(I) |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG(I) 26 м² | від 10 250 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG(I) 35 м² | від 10 950 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG(I) 46 м² | від 12 550 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXE-NG(I) 64 м² | від 14 750 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →