Кондиціонер Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7 25 м²
Відео 4Фото 4 |
«Робоча бджілка» американських крові під знаком бренду Cooper&Hunter підлягає настінного монтажу в приміщеннях площею до 25 м². Модель приємно дивує високою продуктивністю роботи на охолодження та обігрів, енергоефективність класу А і малошумність (26 дБ на мінімальних обертах вентилятора внутрішнього блока). При цьому в серце Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7 встановлений класичний привод нєїнверторного типу.
Додатково до ряду стандартних опцій на зразок охолодження, обігріву, осушення повітряних мас і вентилювання в коло завдань моделі входять обов'язки по воздухоочистке. Під цю справу внутрішній блок пристрою оснастили системою фільтрації CH SMART-ION Filter, яка усуває забруднювачі і шкідливі мікроорганізми, насичуючи повітря негативно зарядженими іонами. Відповідний режим обдування задається користувачем за допомогою пульта ДУ, в оснащенні якого є температурний датчик I Feel. На доважок кондиціонер отримав приховану інформаційну панель зі світлодіодними цифрами на лицьовій панелі внутрішнього блока, функції автоматичної зміни режимів, теплого пуску, авторестарту, інтелектуальної розморожування і самоочищення теплообмінника.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7 25 м²
Усі ціни 11 →Кондиционер Cooper&Hunter PRIMA PLUS CH-S09XN7 | 13 930 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09XN7 | 15 480 грн. |
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7 | 15 480 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S09XN7 | 14 706 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Cooper&Hunter Prima Black Glam CH-S09 | 16 250 грн. |
0 19 3 7 |
Дуже добре і швидко охолоджує. Брав квартиру на кімнату на 11 м2 щоб охолоджував ще коридори. Тихий, є багато корисних функцій, з великого плюсу це очищення повітря. Якщо берете на квартиру щоб у кімнаті витягуввло в інші кімнати холод не пожалуйте грошей візьміть 12 модель на 35 м2, буде просто швидше охладжувати. Загалом, кондиціонер крутий. IFeel, очищення повітря. Німа Алексей: користуюся Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7 кілька місяців |
Тихий, економний, добре виглядає + функція осушення – і все за помірну ціну! Ми задоволені. У кондиціонера досить низький рівень шуму. Коли перемикаєш на нічний режим – сну абсолютно не заважає. Прихований дисплей – візуально красиво. Важлива функція для нас (живемо у частому будинку, бувають фокуси з напругою) збереження налаштувань. Якщо випадково зникла електрика - кондиціонер під час увімкнення зберігає задані налаштування. Мега подобається коли вимикаєш кондиціонер – вентилятор зовнішнього блоку не зупиняється та видаляє зайву вологу. Прям супер задоволені! не виявлено Максим: користуюся Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 кілька місяців |
У серпні, коли температура була вище 30 градусів, а в окремі дні і тижні стовпчик термометра піднімається до 35. Так що в своєму новому будинку я добре подумав над цим питанням і цей кондиціонер став у мене головним охолоджувачем великого холу і двох коридорів, а так само сходів із нього виходять. Приємно коли прямо з порога тебе зустрічає м'яка прохолода і він із цим завданням справляється дуже гідно. Висока потужність. Він прокачує через себе майже 1000 кубів повітря на годину, за потреби перетворюючи їх на справжній крижаний вітер. Сила вентилятора у нього така, що якщо включити турбо режим, то за 25-30 хвилин перемішується та охолоджується весь хол, а це пристойний об'єм з дуже високою стелею. Внутрішній блок великий, майже метрової ширини та простим нехитрим дизайном. Втім, завдяки такому дизайну він нормально виглядає у будь-якому антуражі. Непогано справляється із своєю роботою в автоматичному режимі. Відмінно чистить повітря від пилу. Ще хотілося б відзначити зручний пульт ДК з підсвічуванням і термосенсором, яким може орієнтуватися кондиціонер. Але найдивовижніше це те, як тихо він може працювати на низькій швидкості обертання вентилятора. Споживає майже два кіловати на годину, що досить багато. Був би інверторним, витрата була б не більше півтора кіловати. Втім, інвертор такої потужності і коштував би тисяч на десять дорожче. Тож у результаті, з урахуванням економії, вийшло б те саме, але тільки в довгостроковій перспективі. |
Модификації Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7
Ціни на Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 22 м² | від 10 820 грн. | 13 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7 25 м² | від 11 600 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S12XN7 32 м² | від 13 220 грн. | 70 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN7 48 м² | від 19 990 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S24XN7 61 м² | від 28 600 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S30XN7 80 м² | від 36 800 грн. | 15 пропозицій |