Кондиціонер Cooper&Hunter Universal Pro CH-S09XZ3 26 м²
Фото 3 |
Cooper&Hunter Universal Pro CH-S09XZ3 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:794/734 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Universal Pro CH-S09XZ3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Universal Pro CH-S09XZ3 26 м²
Усі ціни 20 →Кондиціонер Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ3 (ON-OFF) | 15 679 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ3 (ON-OFF) | 15 679 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09XZ3 | 15 680 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09XZ3 | 15 670 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER Universal CH-S09XZ3 | 15 680 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Universal Pro CH-S09XZ3
Ціни на Cooper&Hunter Universal Pro CH-S09XZ3 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Universal Pro CH-S07XZ3 22 м² | від 14 300 грн. | 19 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal Pro CH-S09XZ3 26 м² | від 13 171 грн. | 20 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal Pro CH-S12XZ3 32 м² | від 16 659 грн. | 40 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal Pro CH-S18XZ3 48 м² | від 22 572 грн. | 49 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal Pro CH-S24XZ3 62 м² | від 31 499 грн. | 16 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal Pro CH-S30XZ3 85 м² | від 40 991 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →