Кондиціонер Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK 73 м²
Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK 73 м²
2020 рікбез інвертора
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:73 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2250/2200 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-F071NK/CH-U071NK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK 73 м²
Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK | 57 099 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK | 57 099 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK Підлогово-стельовий | 56 679 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK
Ціни на Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-F050NK/CH-U050NK 50 м² | від 45 239 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-F071NK/CH-U071NK 73 м² | від 56 679 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-F100NK/CH-U100NM 101 м² | від 80 339 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-F140NK/CH-U140NM 141 м² | від 95 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-F160NK/CH-U160NM 158 м² | від 108 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →