Кондиціонер Cooper&Hunter CH-FC060K2 60 м²
Cooper&Hunter CH-FC060K2 60 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:60 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-FC060K2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-FC060K2 60 м²
Фанкойл касетний Cooper&Hunter CH-FC060K2 | 29 640 грн. |
Фанкойл кассетный Cooper&Hunter CH-FC060K2 | 29 640 грн. |
Фанкойл Cooper&Hunter CH-FC060K2 кассетный | 22 308 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-FC060K2:
- Потужність: 120 Вт
- Розмір панелі внутрішнього блоку: 950x950 мм
Модификації Cooper&Hunter CH-FC060K2
Ціни на Cooper&Hunter CH-FC060K2 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-FC030K2 30 м² | від 22 360 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FC040K2 40 м² | від 19 888 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FC050K2 50 м² | від 20 648 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FC060K2 60 м² | від 22 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FC085K2 85 м² | від 23 448 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FC100K2 100 м² | від 34 839 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FC120K2 120 м² | від 31 458 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-FC150K2 150 м² | від 36 920 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →