Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 33 м²
Фото 4 |
Класична безінверторна спліт-система, що складається з зовнішнього і внутрішнього блоків, яка може послужити хорошим вибором для оснащення побутового або офісного приміщення площею до 33 м2. Відрізняється невисокою вартістю, хорошою системою фільтрації повітря, а також може використовуватися для обігріву приміщень навіть при негативних температурах повітря за вікном. Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 оснащений надійним і продуктивним компресором традиційної конструкції (не інвертор).
Може працювати в чотирьох основних режимах, забезпечуючи охолодження (при зовнішній температурі повітря в діапазоні від 18 до 43 °C), обігрів (при температурі до -7 °C), осушення, а також очищення і вентиляція повітря (з продуктивністю до 550 м3/год). Реалізований спеціальний нічний режим роботи зі зниженою гучністю. Система фільтрації може похвалитися іонізатором CH SMART-ION Filter, який насичує повітря корисними негативно зарядженими аероіонами. Також звернемо увагу на те, що модель комплектується пультом ДУ з вбудованим датчиком температури і підтримкою функцій I Feel.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 33 м²
Усі ціни 17 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S12XP9 | 19 499 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S12XP9 | 19 499 грн. |
Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter CH-S12XP9 190420231405 | 19 499 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S12XP9 | 19 499 грн. |
Cooper&Hunter Air Master EVO CH-S12XP9 | 14 950 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9
Ціни на Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Master Evo CH-S07XP9 23 м² | від 11 305 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9 26 м² | від 12 300 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 33 м² | від 12 690 грн. | 18 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9 48 м² | від 20 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9 62 м² | від 28 590 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S30XP9 80 м² | від 36 800 грн. | 7 пропозицій |