Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG 35 м²
Продуктивний побутової інверторний кондиціонер середнього класу з сімейства Alpha Inverter NG, продукти якого добре адаптовані до вітчизняних кліматичних умов. Являє собою енергоефективну і елегантну спліт-систему для настінного монтажу. Передбачена можливість віддаленого управління зі смартфона і повноцінна інтеграція в систему розумного будинку. Може підтримувати задану температуру повітря в житлових, офісних або невеликих комерційних приміщеннях загальною площею до 35 м².
Крім цього здатний ефективно працювати в режимі осушення (до 1,4 л в годину) і вентиляції з функцією очищення повітря (до 560 м³/год). Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG Inverter CH-S12FTXE-NG розрахований на експлуатацію в режимі обігріву при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -15 °C). Завдяки використанню мікропроцесорної системи управління з інверторним компресором, показує бездоганно високу енергоефективність класу А++/А++ (охолодження/обігрів).
Також варто відзначити порівняно низький рівень шуму, відсутність вібрації зовнішнього/внутрішнього блоків і високу точність підтримки заданої температури. Практичний пульт ДУ має антибактеріальне покриття і забезпечений нічним підсвічуванням екрану. Крім цього, він додатково обладнаний термодатчиком для локального регулювання температури. Фірмова система фільтрів CH 7-SKY затримує пилові частинки усіх розмірів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG 35 м²
Усі ціни 14 →Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Alpha CH-S12FTXE-NG CH-S12FTXE-NG WI | 24 959 грн. |
Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Alpha CH-S12FTXE-NG CH-S12FTXE-NG WI | 23 999 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXE-NG | 24 960 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXE-NG with WiFi | 24 960 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER ALFA CH-S12FTXE-NG | 19 070 грн. |
WI-FI керування. Все працює добре без нарікань. Тихий, потужний, багатофункціональний Ціна-якість, економічність, дизайн, якість немає My Art: користуюся Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG
Ціни на Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG 26 м² | від 20 299 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG 35 м² | від 13 827 грн. | 14 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG 50 м² | від 28 850 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG 64 м² | від 17 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG 70 м² | від 41 290 грн. | 7 пропозицій |