Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG 26 м²
Збалансований інверторний кондиціонер середнього класу з серії Alpha Inverter-NG R32, відмінною адаптацією до вітчизняних кліматичних умов, можливістю віддаленого управління зі смартфона і повноцінною інтеграцією в систему розумного будинку. Являє собою стильну і енергоефективну спліт-систему для настінного монтажу. Здатний підтримувати задану температуру повітря в житлових або офісних приміщеннях загальною площею до 26 м².
Додатково може функціонувати у режимі осушення (до 0,8 л за годину) і вентиляції (до 560 м³/год з функцією очищення від пилу). Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG Inverter CH-S09FTXE-NG розрахований на експлуатацію в режимі обігріву при негативних температурах зовнішнього повітря (до -15 °C). Завдяки використанню інверторного компресора з мікропроцесорною системою управління, демонструє високу енергоефективність (клас А++/А++ при охолодження/обігрів).
Також варто відзначити низький рівень шуму/вібрації зовнішнього/внутрішнього блоків і високу точність підтримки заданої температури. Комплектується пультом ДУ з антибактеріальним покриттям і підсвічуванням LCD-екрану. Пульт додатково обладнаний термодатчиком для локального регулювання температури (функція I Feel). Комплексна система фільтрації CH 7-SKY на основі семи фільтрів широкого спектру дії затримує пилові частинки усіх розмірів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG 26 м²
Усі ціни 21 →Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Alpha CH-S09FTXE-NG CH-S09FTXE-NG WI | 22 999 грн. |
Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Alpha CH-S09FTXE-NG CH-S09FTXE-NG WI | 23 960 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXE-NG | 23 960 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG (Inverter) CH-S09FTXE-NG Wi-Fi | 20 190 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FTXE-NG with WiFi | 23 960 грн. |
WI-FI керування. Все працює добре без нарікань. Тихий, потужний, багатофункціональний Ціна-якість, економічність, дизайн, якість немає My Art: користуюся Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG
Ціни на Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG 26 м² | від 20 126 грн. | 21 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG 35 м² | від 13 827 грн. | 16 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG 50 м² | від 28 740 грн. | 14 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG 64 м² | від 17 360 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG 70 м² | від 39 514 грн. | 8 пропозицій |