Кондиціонер Cooper&Hunter GWH12UB-K3DNA1A/I 35 м²
Cooper&Hunter GWH12UB-K3DNA1A/I 35 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GWH12UB-K3DNA1A/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter GWH12UB-K3DNA1A/I 35 м²
Внутрішній блок Cooper&Hunter Premium Inverter CHML-IW12DNK | 11 480 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Premium Inverter CHML-IW12DNK | 11 480 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter GWH12UB-K3DNA1A/I инвертор | 8 017 грн. |
Внутрішній блок мульти спліт-системи настінного типу Cooper&Hunter CHML-IW | 11 480 грн. |
Модификації Cooper&Hunter GWH12UB-K3DNA1A/I
Ціни на Cooper&Hunter GWH12UB-K3DNA1A/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter GWH07UA-K3DNA1A/I 21 м² | від 7 407 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GWH09UA-K3DNA1A/I 26 м² | від 7 567 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GWH12UB-K3DNA1A/I 35 м² | від 8 017 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GWH18UC-K3DNA1A/I 52 м² | від 7 959 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →