Кухонний ніж Tramontina Century 24008/106
Відео 1Фото 3 |
Tramontina Century 24008/106 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24008/106
Усі ціни 10 →Кухонний ніж 150 мм Tramontina Century (24008/106) | 1 199 грн. |
Кухонный нож 150 мм Tramontina Century (24008/106) 24008/106 | 1 199 грн. |
Кухонний ніж 150 мм Tramontina Century (24008/106) | 1 199 грн. |
Кухонный нож 150 мм Tramontina Century (24008/106) 24008/106 | 1 199 грн. |
Ніж кухонний Tramontina Century Serrated 15см (24008/106) | 1 199 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →