Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/156
Товар застарів 626 грн. Тип: розділювальний; Матеріал леза: сталь; Марка сталі: DIN 1.4110; Матеріал рукояті: пластик; Тип пластику: поліпропілен; Довжина леза (см): 15.2; Товщина леза (мм): 2; Твердість: 56; Країна походження бренду: Бразилія; |
Tramontina Profissional Master 24620/156 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Tramontina Profissional Master 24620/156
Ціни на Tramontina Profissional Master 24620/156 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24620/186 | від 485 грн. | 33 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24620/126 | від 486 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/116 | від 460 грн. | 14 пропозицій |