Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/178
Відео 1Фото 3 | Товар застарів 679 грн. Тип: розділювальний; Матеріал леза: сталь; Марка сталі: DIN 1.4110; Матеріал рукояті: пластик; Тип пластику: поліпропілен; Довжина леза (см): 20.3; Товщина леза (мм): 2; Твердість: 56; Країна походження бренду: Бразилія; |
Tramontina Profissional Master 24620/178 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Tramontina Profissional Master 24620/178
Ціни на Tramontina Profissional Master 24620/178 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24620/188 | від 719 грн. | 27 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/158 | від 1 046 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Profissional Master 24620/128 | від 727 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/118 | від 718 грн. | 16 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/108 | від 630 грн. | 8 пропозицій |