Кухонний ніж Tramontina Barbecue 21190/178
Фото 3 |
Tramontina Barbecue 21190/178 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Barbecue 21190/178
Усі ціни 15 →Ніж Tramontina Barbecue Polywood для м'яса 20.3 см (21190/178) | 733 грн. |
Нож Tramontina Barbecue Polywood для мяса 20.3 см (21190/178) | 733 грн. |
Нож TRAMONTINA Barbecue POLYWOOD нож д/мяса 203мм инд.бл (21190/178) 21190 | 750 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Barbecue Polywood Meat 203 мм (21190/178) 21190/17 | 606 грн. |
Tramontina TRAMONTINA Barbecue POLYWOOD нож д/мяса 203мм инд.бл (21190/178 | 771 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →