Кухонний ніж Tramontina Plenus 23420/133
Tramontina Plenus 23420/133 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23420/133
Усі ціни 6 →Нож TRAMONTINA PLENUS light grey д/овощей 76мм инд. блистер (23420/133) 23 | 224 грн. |
TRAMONTINA Plenus Light Grey 23420/133 | 189 грн. |
Tramontina 23420/133 | 105 грн. |
Кухонний ніж для овочів Tramontina Plenus light grey 23420/133 (76мм) | 110 грн. |
Ніж для овочів Tramontina Plenus Light Grey 76 мм 23420/133 | 105 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus Light Grey Vegetable 76 мм (23420/133) | 115 грн. |
Колірні модифікації:
- Plenus 23420/103 чорний
- Plenus 23420/133 білий
- Plenus 23420/163 сірий
Модификації Tramontina Plenus 23420/133
Ціни на Tramontina Plenus 23420/133 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23420/133 | від 105 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23420/163 | від 105 грн. | 13 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23420/103 | від 92 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →