Кондиціонер Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP10 61 м²
Відео 4Фото 3 |
Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP10 61 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:61 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1917/1856 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Air Master Evo CH-S24XP10
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP10 61 м²
Усі ціни 21 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP10 | 37 499 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter Air Master Evo (GEN VI) CH-S24XP10 CH-S24XP10 | 37 499 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24XP10 | 28 600 грн. |
Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter CH-S24XP10 190420231401 | 37 499 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Air Master EVO CH-S24XP10 | 37 499 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP10
Ціни на Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP10 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S07XP10 20 м² | від 12 700 грн. | 13 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S09XP10 25 м² | від 13 003 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S12XP10 32 м² | від 18 399 грн. | 22 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S18XP10 48 м² | від 22 679 грн. | 24 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP10 61 м² | від 28 600 грн. | 22 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S30XP10 85 м² | від 36 800 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →