Кондиціонер Cooper&Hunter ICY II CH-S24FTXTB2S-W 70 м²
Відео 2Фото 2 |
Cooper&Hunter ICY II CH-S24FTXTB2S-W 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -30 °C
Споживання:1920/1790 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона
Опціонально доступні на вибір 2 фільтр: вугільний, антибактеріальний, катехиновий, пиловловлюючий і антіхіміческій каталізатор.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ICY II CH-S24FTXTB2S-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter ICY II CH-S24FTXTB2S-W 70 м²
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXTB2S-W (WI-FI) | 45 000 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXTB2S-W (WI-FI) | 63 640 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXTB2S-W | 63 640 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXTB2S-W | 45 000 грн. |
0 1 3 0 |
Працює як основне опалення влітку вистачає на зиму ставлю на опалення ще два конвектори 0,5 квт і 1 квт за економією раніше стояло три конвектори 1 квт 2 квт 2,5 квт заощаджує 3000 квч на рік плюс влітку охолоджує встиг купити за 19 000 зовнішній блок трохи галасливий |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter ICY II CH-S24FTXTB2S-W
Ціни на Cooper&Hunter ICY II CH-S24FTXTB2S-W |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter ICY II CH-S09FTXTB2S-W 26 м² | від 30 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter ICY II CH-S12FTXTB2S-W 35 м² | від 34 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter ICY II CH-S18FTXTB2S-W 52 м² | від 37 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter ICY II CH-S24FTXTB2S-W 70 м² | від 45 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →