Кондиціонер Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM 100 м²
Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM 100 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:100 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:3400/3000 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-C100NK/CH-U100NM
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM 100 м²
Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM | 85 499 грн. |
Касетний кондиціонер Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM | 85 499 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM касетний | 84 239 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM
Ціни на Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-C050NK/CH-U050NK 48 м² | від 51 479 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-C071NK/CH-U071NK 71 м² | від 66 039 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM 100 м² | від 84 239 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-C140NK/CH-U140NM 140 м² | від 85 539 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-C160NK/CH-U160NM 150 м² | від 98 279 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →