Кондиціонер Cooper&Hunter Eco Star CH-S09GKP8 25 м²
Відео 1Фото 3 |
Побутовий кондиціонер з серії Eco Star, виконаний в дизайнерському стилі. Являє собою класичну спліт-систему, вироблений американською компанією Cooper Hunter and Inc., належить до кондиціонерів 2017 модельного року. Відмінними рисами цієї моделі можна вважати оригінальний дизайн передньої панелі, технологію очищення повітря нового покоління CH Smart-Ion Filter, підвищений ресурс роботи і знижений рівень шуму.
Крім цього кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09GKP8 має рівень енергоефективності А, що є найвищим показником для моделей з традиційним (неінверторним) типом компресора. Заявленої продуктивності достатньо для обслуговування житлових або офісних приміщень площею до 25 м2. Може працювати в режимах охолодження, обігрівання (за температури вуличного повітря до -7 °C), осушення (зниження вологості без зниження температури) і циркуляції.
Також підтримується повністю автоматична робота в режимі Auto, коли користувач задає лише бажану температуру, а всі інші параметри оптимізуються мікропроцесорною системою управління. Є система самоочищення, сенс якої полягає в тому, що після припинення роботи, вентилятор деякий час продовжує обертатися і видаляє вологу з теплообмінника, що пригнічує ріст цвілі, грибків і розмноження хвороботворних бактерій. Турбо-режим дає змогу охолодити повітря в приміщенні за лічені хвилини, а режим комфортного сну Sleep створює всі умови для комфортного нічного відпочинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Брав до уваги всі фактори, якщо підбирати відповідно до бюджету і врахувати всі фактори так, щоб було комфортно, то модель гарна за свої гроші. Нормально виконує функції, як бюджетна модель. Хотілося б точніше розуміти попередню статистику та характеристики, що насправді добре, а що не дуже працює. |
Модификації Cooper&Hunter Eco Star CH-S09GKP8
Ціни на Cooper&Hunter Eco Star CH-S09GKP8 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Eco Star CH-S07GKP8 22 м² | від 12 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S09GKP8 25 м² | від 15 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S12GKP8 32 м² | від 18 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S18GKP8 48 м² | від 16 169 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S24GKP8 61 м² | від 27 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S30GKP8 80 м² | від 25 910 грн. | 3 пропозиції |