Кондиціонер Cooper&Hunter Eco Star CH-S18GKP8 48 м²
Відео 1Фото 3 |
Cooper&Hunter Eco Star CH-S18GKP8 48 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:48 м²
Споживання:1490/1470 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Eco Star CH-S18GKP8
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Eco Star CH-S18GKP8 48 м²
Cooper&Hunter CH-S18GKP8 | 28 640 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18WKP8 | 16 169 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S18WKP8 | 28 640 грн. |
Брав до уваги всі фактори, якщо підбирати відповідно до бюджету і врахувати всі фактори так, щоб було комфортно, то модель гарна за свої гроші. Нормально виконує функції, як бюджетна модель. Хотілося б точніше розуміти попередню статистику та характеристики, що насправді добре, а що не дуже працює. |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Eco Star CH-S18GKP8
Ціни на Cooper&Hunter Eco Star CH-S18GKP8 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Eco Star CH-S07GKP8 22 м² | від 12 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S09GKP8 25 м² | від 15 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S12GKP8 32 м² | від 18 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S18GKP8 48 м² | від 16 169 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S24GKP8 61 м² | від 27 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S30GKP8 80 м² | від 25 910 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →