Кондиціонер Cooper&Hunter Universal CH-S18XZ2 55 м²
Фото 3 |
Cooper&Hunter Universal CH-S18XZ2 55 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:55 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1490/1460 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Universal CH-S18XZ2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Universal CH-S18XZ2 55 м²
Усі ціни 8 →Кондиционер Cooper&Hunter Universal CH-S18XZ2 (ON-OFF) | 26 140 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18XZ2 | 29 040 грн. |
Cooper&Hunter CH-S18XZ2 | 29 040 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18XZ2 Universal | 29 039 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18XZ2 | 26 010 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Cooper&Hunter Universal CH-S18XZ2
Ціни на Cooper&Hunter Universal CH-S18XZ2 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Universal CH-S07XZ2 20 м² | від 12 888 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S09XZ2 25 м² | від 13 460 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S12XZ2 35 м² | від 16 379 грн. | 35 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S18XZ2 55 м² | від 26 010 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S24XZ2 65 м² | від 26 999 грн. | 49 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Universal CH-S30XZ2 85 м² | від 40 000 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →