Кондиціонер Cooper&Hunter Eco Star CH-S07GKP8 22 м²
Відео 1Фото 3 |
Сучасна дизайнерська модель побутового кондиціонера від американською компанією Cooper&Hunter. Це проста і надійна спліт-система з класичними компресором, оснащена сучасною мікропроцесорною системою управління з пультом ДУ. Входить в лінійку серії Eco Star 2017 модельного року і призначена для відносно невеликих житлових кімнат та офісних приміщень площею до 22 м2. Завдяки сучасній електроніці та якісному компресора має підвищену енергоефективність класу А.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07GKP8 простий в налаштуванні і може працювати в повністю автоматичному режимі. Досить встановити за допомогою пульта ДУ необхідну температуру, і вона буде підтримуватися з точністю до 1 °C. Більше не потрібно турбуватися про санітарний стан внутрішнього блока, система самоочищення виключає скупчення вологи в теплообміннику, повністю запобігаючи утворенню цвілі, грибків і розмноження бактерій. Вбудована система очищення повітря Cooper&Hunter SMART-ION Filter забезпечує корисну іонізацію і якісну фільтрацію пилу. Для спокійного нічного передбачений спеціальний режим Sleep, що гарантує комфортні акустичні умови. Зовнішній блок має захист від обмерзання і здатний працювати в режимі підігріву навіть при негативних вуличних температурах (до -7 °C).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Eco Star CH-S07GKP8 22 м²
Cooper&Hunter CH-S07GKP8 | 14 120 грн. |
Cooper&Hunter CH-S07WKP8 | 12 750 грн. |
Cooper&Hunter CH-S07WKP8 | 14 120 грн. |
Брав до уваги всі фактори, якщо підбирати відповідно до бюджету і врахувати всі фактори так, щоб було комфортно, то модель гарна за свої гроші. Нормально виконує функції, як бюджетна модель. Хотілося б точніше розуміти попередню статистику та характеристики, що насправді добре, а що не дуже працює. |
Модификації Cooper&Hunter Eco Star CH-S07GKP8
Ціни на Cooper&Hunter Eco Star CH-S07GKP8 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Eco Star CH-S07GKP8 22 м² | від 12 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S09GKP8 25 м² | від 15 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S12GKP8 32 м² | від 18 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S18GKP8 48 м² | від 16 169 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S24GKP8 61 м² | від 27 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Star CH-S30GKP8 80 м² | від 25 910 грн. | 3 пропозиції |