Кухонний ніж Tramontina Plenus 23425/135
Tramontina Plenus 23425/135 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23425/135
Усі ціни 9 →Нож TRAMONTINA PLENUS light grey обвалочный 127мм инд. блистер (23425/135) | 294 грн. |
TRAMONTINA Ніж обваловувальний Plenus light grey, 127 мм (6740796) 23425/1 | 269 грн. |
Tramontina Plenus Light Grey 127 мм (23425/135) PlenusLightGrey127мм(23425 | 175 грн. |
Tramontina 23425/135 | 151 грн. |
Ніж обваловувальний Tramontina Plenus Light Grey 127 мм (23425/135) | 172 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Tramontina Plenus 23425/135
Ціни на Tramontina Plenus 23425/135 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23425/135 | від 151 грн. | 14 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23425/165 | від 129 грн. | 24 пропозиції | ||
Tramontina Plenus 23425/105 | від 158 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →