Кухонний ніж Tramontina Plenus 23425/105
Tramontina Plenus 23425/105 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23425/105
Усі ціни 11 →Tramontina Plenus Black 127мм (23425/105) 23425/105 | 174 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж Plenus обвалочный 127 мм Black (23425/105) 23425/1 | 269 грн. |
Tramontina 23425/105 | 218 грн. |
Tramontina Plenus Black 12,7 cм (23425/105) PlenusBlack12,7cм(23425/105) | 175 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus обваловувальний 127 мм (23425/105) | 218 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23425/105
Ціни на Tramontina Plenus 23425/105 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23425/135 | від 151 грн. | 14 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23425/165 | від 129 грн. | 24 пропозиції | ||
Tramontina Plenus 23425/105 | від 158 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →