від 646 грн.сантоку, лезо: 17.8 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: дерево
від 351 грн.розділювальний, лезо: 15.2 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: дерево
від 597 грн.кухарський, лезо: 20 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: пластик
від 207 грн.для стейка, лезо: 12.5 см, сталь, з зубцями, рукоять: пластик
від 453 грн.універсальний, лезо: 15 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: дерево
від 290 грн.розділювальний, лезо: 17.8 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: пластик
від 159 грн.для очищення, лезо: 7.5 см, сталь, рукоять: дерево
від 178 грн.для стейка, лезо: 12.5 см, сталь, з зубцями, рукоять: дерево
від 476 грн.кухарський, лезо: 15.2 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: дерево
від 125 грн.універсальний, лезо: 12.7 см, сталь, з зубцями, рукоять: пластик
від 133 грн.для стейка, лезо: 12.7 см, сталь, з зубцями, рукоять: пластик
від 109 грн.для стейка, лезо: 12.7 см, сталь, з зубцями, рукоять: пластик
від 402 грн.розділювальний, лезо: 15.2 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: дерево
від 592 грн.кухарський, лезо: 20.3 см, сталь, рукоять: дерево
від 476 грн.кухарський, лезо: 15.2 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: дерево
від 572 грн.кухарський, лезо: 20.3 см, сталь, рукоять: дерево
від 392 грн.універсальний, лезо: 15 см, сталь, повышенная прочность (full tang), рукоять: дерево