Кухонний ніж Tramontina Polywood 21131/196
Tramontina Polywood 21131/196 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21131/196
Усі ціни 19 →Ніж кухарський Tramontina Polywood 21131/196 (152мм) | 616 грн. |
Нож поварской Tramontina Polywood 21131/196 (152мм) | 616 грн. |
Кухонный нож Tramontina Polywood 21131/196 (6188649) | 648 грн. |
Нож поварской Tramontina Polywood 15,2 см 21131/196 | 648 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD /поварской 152мм инд.уп. (21131/196) 21131/196 | 607 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Tramontina Polywood 21131/196
Ціни на Tramontina Polywood 21131/196 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21131/196 | від 476 грн. | 24 пропозиції | ||
Tramontina Polywood 21131/176 | від 476 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →