Кухонний ніж Tramontina Sublime 24065/106
Фото 4 |
Tramontina Sublime 24065/106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Sublime 24065/106
Усі ціни 14 →Ніж Tramontina Sublime універсальний 15.2 см (24065/106) | 1 424 грн. |
Нож Tramontina Sublime универсальный 15.2 см (24065/106) | 1 424 грн. |
Нож TRAMONTINA SUBLIME универс. 152мм (24065/106) 24065/106 | 1 237 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Sublime універсальний 152 мм (24065/106) 24065/106 | 1 494 грн. |
TRAMONTINA Sublime (24065/106) 24065/106 | 1 499 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →