Кондиціонер Cooper&Hunter Prima CH-S12LX7 32 м²
Продуктивний і недорогий побутовий кондиціонер у форматі спліт-системи настінного монтажу. Обладнаний мікропроцесорною системою управління і надійним компресором традиційної конструкції. Позиціонується як продукт базової цінової категорії з сімейства Cooper&Hunter Prima, влаштування якого показують високий клас енергоефективності та підтримують функцію локального контролю температури I Feel.
Кондиціонер Cooper&Hunter Prima CH-S12LX7 здатний справлятися з обслуговуванням житлових і офісних приміщень площею до 32 м². Крім нагрівання і охолодження може осушувати повітря і вирішувати завдання вентиляції з продуктивністю до 550 м³/год. Має порівняно компактні габарити внутрішнього блока та підтримує інтелектуальне автоматичне керування, при якому користувачеві необхідно задати тільки цільову температуру. Система самоочищення видаляє скупчення вологи в теплообміннику, запобігаючи утворенню цвілі, грибків і розмноження бактерій. Комплектується практичним пультом ДУ з антибактеріальним покриттям. Кондиціонер може працювати на обігрів при невеликих негативних температурах зовнішнього повітря (до -7 °C).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
0 6 1 0 |
Якщо вже купувати потужний кондиціонер та витрачати на це кругленьку суму грошей, то треба брати надійний апарат. Китайці призвичаїлися клепати бюджетні моделі із завищеною на папері на 15-25% продуктивністю і тиснуть на решту ціною. Але гарантій, що таке недороге ноунейм-диво набагато переживе свій гарантійний термін, скажемо небагато. Тому я остерігся вибрати за дуже низькою ціною і взяв модель відомої торгової марки. Так що вже напевно. Кондиціонери 24-ої серії не бувають дешевими, але ціни на ноунейми та Daikin/Mitsubishi можуть відрізнятися в рази. Я взяв те, що називають "золотою серединою", тобто з одного боку це прийнятний рівень якості, за який не шкода віддати 19000+ гривень, а з іншого порівняно з Mitsubishi ціна менша майже на 30%. На таких сумах це велика економія, що й казати. Це перше робоче літо і кондиціонер відверто тішить. Він реально дуже потужний і сидіти просто під ним, коли він дме холодним повітрям на повній швидкості вентилятора, точно не варто. Застуду можна заробити приблизно за хвилину, дуже холодний вітер він робить. Якщо прикинути, виходить, що в цьому випадку він прокачує через себе 200-250 літрів повітря в секунду. У мене він охолоджує дві суміжні кімнати площею 45 кв. У перший тиждень спробував охолодити повітря до температури 18 градусів, при тому що на вулиці було 34-35. Приблизно за годину на кімнатному термометрі красувалася потрібна цифра. Але він може працювати неквапливо і дуже тихо. У нічному режимі або на малій швидкості вентилятора він дуже тихий. Також похвалу хороший фільтри (не забуваємо регулярно чистити) і зручний пульт ДК. Новий, з коробки, він так смерділо дешевою китайською пластмасою, що я навіть засмутився і подумав, що повертати доведеться. Але чи це пакувальний матеріал такий запах давав, чи просто на повітрі швидше пішов природний процес вивітрювання, але вже через тиждень від запаху не залишилося і сліду. |
Кондей викликаєте суперечливі почуття – недорогий, холодить, гарно виглядає, але водночас є купа ньюансів та недоліків. Трохи розчарований. недорогий, виглядає непогано, холодить в основному непогано, функцій цілком достатньо - найнеобхідніше їсти у сильну спеку видно, що працює на зношування плюс довше охолоджує до потрібної температури, підвищений рівень шуму практично на всіх режимах, на обігріві ще гірше, пульт погано спрацьовує іноді, незручні кнопки які потрібно дуже сильно натискати, пластик внутрішнього блоку перші два тижні трохи смерділ користуюся Cooper&Hunter Prima CH-S09LX7 місяць і більше рекомендую не купувати |
Користуюсь кілька місяців, враження різін - охолоджує більш-менш нормально, але попався бракований, обміняли, але все одно є багато недоліків - сильно шумити, в цілому не дуже якісно зібране. охолоджує неплохо, ціна рак - через мікротріщини у трубках витікав фреон, довелося змінювати, загалом якість збірки бажає кращого, внутрішній блок надто сильно шумить при роботі. користуюся Cooper&Hunter Prima CH-S07LX7 місяць і більше рекомендую не купувати |
Модификації Cooper&Hunter Prima CH-S12LX7
Ціни на Cooper&Hunter Prima CH-S12LX7 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Prima CH-S07LX7 22 м² | від 14 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Prima CH-S09LX7 25 м² | від 15 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Prima CH-S12LX7 32 м² | від 18 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Prima CH-S30LX7 80 м² | від 27 634 грн. | 2 пропозиції |