Кондиціонер Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S12FTXDG 35 м²
Відео 1Фото 1 |
Високоефективна, зручна в експлуатації і при цьому зовні приваблива спліт-система, представлена на ринку в рамках дизайнерської лінійки Daytona від популярного виробника Cooper&Hunter. Кондиціонер може похвалитися надійним інверторним управлінням, відмінною енергоефективністю, а також розширеним температурним діапазоном робіт. Модель рекомендована для експлуатації в приміщеннях площею до 35 м2.
Може ефективно охолоджувати повітря в підконтрольній площі при температурі «за вікном» в межах від -15 до +43 °C, а також використовуватися для обігріву навіть при сильних морозах аж до -22 °C. Кондиціонер Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S12FTXDG підтримує можливість управління зі смартфона, а також можливість інтеграції в систему розумного будинку. Спеціальний нічний режим роботи дозволяє знизити рівень створюваного під час роботи шуму до 20 дБ, забезпечуючи таким чином комфортні умови для повноцінного сну в спальні. Також звернемо увагу на привабливий дизайн внутрішнього блоку з плавними позолоченими лініями і прихованим LED дисплеєм. Серед іншого відзначимо хорошу Енергоефективність, яка відповідає класу а++ при роботі на охолодження і класу а + при роботі на обігрів. Ще один важливий момент-зменшені габарити корпусу внутрішнього блоку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S12FTXDG 35 м²
COOPER&HUNTER CH-S12FTXDG | 31 560 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXDG | 31 560 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXDG | 27 000 грн. |
Дизайнерське рішення у виборі кондиціонера! Золота обробка по периметру кондиціонера виглядає шикарно! Коли набридли чисто білі і хочеться гарний, але лаконічний дизайн - те, що потрібно! Нам дуже сподобався. Не наляписто! Дуже тонко і стримано, дуже дорого і стильно! Напханий купою корисних функцій. Працює тихо. Зручний пульт керування відкривається панелька для більшої кількості кнопок, коли вони не потрібні - закрили кришечку і залишилися найпотрібніші. Випробовували кондиціонер перші два тижні – не розчарував. Максим: користуюся Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S09FTXDG кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S12FTXDG
Ціни на Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S12FTXDG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S09FTXDG 27 м² | від 26 730 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S12FTXDG 35 м² | від 27 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S18FTXDG 52 м² | від 40 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S24FTXDG 70 м² | від 46 584 грн. | 3 пропозиції |