Кондиціонер Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC 34 м²
Малошумний і економічний побутовий інверторний кондиціонер підвищеної потужності в форматі спліт-системи для настінного монтажу. Призначений для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 34 м2. Відрізняється демократичною вартістю, високою енергоефективністю (а++/A++ охолодження/обігрів) і стриманим зовнішнім дизайном пластикового корпусу внутрішнього блоку, який гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Відноситься до моделей лінійки Cooper&Hunter Sigma, які адаптовані для умов вітчизняного клімату (режим обігріву залишається досить ефективним навіть при негативних температурах зовнішнього повітря до -15 °C). Використання поліпшеного інверторного компресора з фірмовою технологією I-Action, дозволяє кондиціонеру Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC демонструвати бездоганну точність регулювання температури.
Використовує ефективний, екологічний і безпечний фреон R32. Очищення повітря від пилу виконується простою механічною системою фільтрів, які можуть легко обслуговуватися користувачем самостійно. Є програмований 24-годинний таймер і тихий Silent-режим (до 20 дБ), який не потривожить сон під час нічного відпочинку. Кондиціонер обладнаний бездротовим Wi-Fi-модулем для віддаленого управління через глобальну мережу зі смартфона/планшета.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC 34 м²
Усі ціни 7 →Кондиционер Cooper&Hunter Sigma R32 CH-S12FTXC | 24 720 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC | 18 870 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER SIGMA CH-S12FTXC | 18 880 грн. |
Cooper&Hunter SIGMA CH-S12FTXC | 18 880 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXC | 18 875 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Cooper&Hunter SIGMA CH-S12FTXC | 21 500 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC інвертор | 23 959 грн. |
Як власник цієї моделі, можу сказати одне, це простий кондиціонер, без будь-яких наворотів і ряду функцій. Охолоджує швидко. Ось і всі його достоїнства. Режиму самоочищення в ньому немає, доведено фахівцями із сервісного центру. Як фільтри - тільки пиловий фільтр, що миється, ні яких додаткових фільтрів широкого спектру дії немає. Дисплей показує лише задану температуру, піктограму Wi-Fi та індикатор живлення у вимкн. стані. Жодних індикаторів режимів немає (крім ECO, але це окрема історія), вся індикація лише на пульті. Передбачено режим "ECO" але увімкнути його можна лише з програми через Wi-Fi, відповідної кнопки на пульті керування немає. Коли режим увімкнено, на дисплеї відображається індикатор "CL", хоча у інших моделей це "EC". Незрозуміло, як реалізована функція "I-feel". При натисканні відповідної кнопки нічого не відбувається. На дисплеї як світилася задана температура, так і світиться. Ніяких змін. Режим SLEEP теж незрозумілий. При натисканні відповідної кнопки реакції від кондиціонера жодної. Індикації на дисплеї внутрішнього блоку режиму немає. Працює чи ні, відстежити не можна. Заявлений рівень шуму від 19 dB не відповідає дійсності. Навіть на мінімальних швидкостях вентилятора внутрішнього блоку (1%) чується шум чи то від двигуна вентилятора, чи то від його підшипників. Тихим я його назвати не можу. Нічого. Немає іонізації, немає самоочищення, функція "SLEEP" не зрозуміло, як працює, індикації режимів на внутрішньому блоці немає. Не тихий, хоча заявлений 19 db. Найголовніше, що безліч функцій, яких немає, заявлені в описі на багатьох сайтах. Алексей Сорочинский: користуюся Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC менше місяця |
В нэте такого нигде не встречаю по куперам!
Модификації Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC
Ціни на Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC 25 м² | від 17 080 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC 34 м² | від 18 870 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Sigma CH-S18FTXC 52 м² | від 25 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Sigma CH-S24FTXC 64 м² | від 32 500 грн. | 8 пропозицій |