Кондиціонер Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC 25 м²
Тихий і економічний інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи для настінного монтажу. Призначений для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 25 м2. Відрізняється демократичною вартістю, переконливо високою енергоефективністю і стриманим зовнішнім дизайном пластикового корпусу внутрішнього блоку, який легко інтегрується в будь-який сучасний інтер'єр. Відноситься до моделей сімейства Cooper&Hunter Sigma, які адаптовані для умов вітчизняного клімату (режим обігріву залишається ефективним навіть при значних негативних температурах зовнішнього повітря до -15 °C).
Кондиціонер Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC обладнаний поліпшеним інверторним компресором з фірмовою технологією I-Action, яка гарантує бездоганну точність підтримки цільової температури. Функція Stepless Fan Control забезпечує плавне регулювання швидкості вентилятора внутрішнього блоку в широкому діапазоні від 1 до 100%. Також варто відзначити використання ефективного, екологічного та безпечного фреону R32.
Для очищення повітря від пилу передбачена система механічних фільтрів, які можна обслуговувати самостійно. Є програмований 24-годинний таймер і тихий нічний режим (до 19 дБ), що ідеально підходить для спокійного нічного відпочинку. Кондиціонер обладнаний вбудованим Wi-Fi-модулем для віддаленого бездротового управління через глобальну мережу та інтеграції в систему розумного будинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC 25 м²
Усі ціни 8 →Кондиционер Cooper&Hunter Sigma R32 CH-S09FTXC | 23 320 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC | 17 080 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER SIGMA CH-S09FTXC | 17 090 грн. |
Cooper&Hunter SIGMA CH-S09FTXC | 17 090 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FTXC | 17 085 грн. |
Як власник цієї моделі, можу сказати одне, це простий кондиціонер, без будь-яких наворотів і ряду функцій. Охолоджує швидко. Ось і всі його достоїнства. Режиму самоочищення в ньому немає, доведено фахівцями із сервісного центру. Як фільтри - тільки пиловий фільтр, що миється, ні яких додаткових фільтрів широкого спектру дії немає. Дисплей показує лише задану температуру, піктограму Wi-Fi та індикатор живлення у вимкн. стані. Жодних індикаторів режимів немає (крім ECO, але це окрема історія), вся індикація лише на пульті. Передбачено режим "ECO" але увімкнути його можна лише з програми через Wi-Fi, відповідної кнопки на пульті керування немає. Коли режим увімкнено, на дисплеї відображається індикатор "CL", хоча у інших моделей це "EC". Незрозуміло, як реалізована функція "I-feel". При натисканні відповідної кнопки нічого не відбувається. На дисплеї як світилася задана температура, так і світиться. Ніяких змін. Режим SLEEP теж незрозумілий. При натисканні відповідної кнопки реакції від кондиціонера жодної. Індикації на дисплеї внутрішнього блоку режиму немає. Працює чи ні, відстежити не можна. Заявлений рівень шуму від 19 dB не відповідає дійсності. Навіть на мінімальних швидкостях вентилятора внутрішнього блоку (1%) чується шум чи то від двигуна вентилятора, чи то від його підшипників. Тихим я його назвати не можу. Нічого. Немає іонізації, немає самоочищення, функція "SLEEP" не зрозуміло, як працює, індикації режимів на внутрішньому блоці немає. Не тихий, хоча заявлений 19 db. Найголовніше, що безліч функцій, яких немає, заявлені в описі на багатьох сайтах. Алексей Сорочинский: користуюся Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC менше місяця |
Модификації Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC
Ціни на Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Sigma CH-S09FTXC 25 м² | від 17 080 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Sigma CH-S12FTXC 34 м² | від 18 870 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Sigma CH-S18FTXC 52 м² | від 25 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Sigma CH-S24FTXC 64 м² | від 32 500 грн. | 8 пропозицій |