Кондиціонер Cooper&Hunter Air-Master CH-S24RX4 62 м²
Відео 7 |
Cooper&Hunter Air-Master CH-S24RX4 62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1900/1900 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Air-Master CH-S24RX4
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Air-Master CH-S24RX4 62 м²
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24RX4 | 25 000 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24RX4 | 35 640 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24RX4 | 32 076 грн. |
0 20 5 0 |
Кондей на тверду трійку, за якістю середньонько, не гріє нормально, шумить - мене це напружує, якщо чесно. Не раджу. недорогий, функціонал хороший для такої ціни, зовнішній вигляд непоганий, холодить надто голосно працює, особливо перші півгодини після включення на охолодження і постійно на обігріві, обігрів малоефективний, холодить в основному непогано, але довго виходить на комфортну температуру при жарі +28 і вище - десь за 40-50 хвилин, не знаю нормально це. |
Літо в наших краях спекотне, тому купили та встановили цю модель у нашому невеликому магазині дитячих іграшок. Марку Cooper&Hunter порадив знайомий установник. Сказав, що ця модель має оптимальне співвідношення ціни та якості. Невисока ціна повністю відповідає не найвищим експлуатаційним характеристикам цього апарату. Холодить добре, гріх скаржитися. Швидше навпаки, треба стежити, щоб не стало занадто холодно. На максимальних обертах вентилятора шумить як пилосос, на середніх і малих швидкостях помірний шум. У будь-якому разі, додому я його не ставив би. Ну, а для магазину зійде, тут супер тиша не потрібна. З відстані корпус внутрішнього блоку виглядає симпатично, але при найближчому розгляді все вже не так добре - товщина пластику мізерна, кромки з дефектами лиття, підгонка пластикових деталей далеко не ідеальна. Корисний індикатор температури на нижній частині корпусу внутрішнього блоку. Механічні фільтри, що є простою сіткою, легко знімаються і миються. Також є електростатичний фільтр, що затримує дрібні пилові частинки. Шумний зовнішній блок. Тонкий та не дуже акуратний пластик корпусу. Невеликий кут повороту вертикальних жалюзі. Не можна подавати холодне повітря паралельно стелі. Пульт маленький та товстий. Незручно лежить у руці, дрібні кнопки та малесенький екран без натяку на підсвічування. Великий зручний пульт з великим дисплеєм, що добре читається, і підсвічуванням існує ... і його можна придбати за окрему плату. Жлобство інакше й не скажеш. |
Купили цієї весни, кондиціонер м'яко кажучи не дуже сподобався, моя помилка - встановив за три тижні після покупки і не можна було вже повернути в магазин. ціна, дизайн, додаткові функції, прийнятний рівень шуму. жахлива якість складання - приїхав весь усередині розхитаний, жалюзі бовталися, пластик у деяких місцях криво порізаний - установники дві години підкручували всі болтики та кріплення. з охолодженням у пікову спеку в нього явні проблеми. користуюся Cooper&Hunter Air-Master CH-S07RX4 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter Air-Master CH-S24RX4:
- Установка двох фільтрів на вибір: вугільний, антибактеріальний, нанотитановий, електретний, катехиновий
- Захист від обмерзання
- Система стабілізації напруги
Модификації Cooper&Hunter Air-Master CH-S24RX4
Ціни на Cooper&Hunter Air-Master CH-S24RX4 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Air-Master CH-S07RX4 23 м² | від 11 508 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S09RX4 27 м² | від 12 153 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S12RX4 32 м² | від 15 505 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S18RX4 47 м² | від 25 776 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S24RX4 62 м² | від 25 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →