Кондиціонер Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP2-NG 62 м²
Фото 3 |
Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP2-NG 62 м²
22 м²62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1827/1919 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Фірмова система фільтрації CH 7-SKY Technology, заснована на семи фільтрах широкого спектру дії. Підтримується функція чергового опалення, вона передбачає підтримання температури +8 °С під час відсутності мешканців для досягнення більшої економії.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Air-Master CH-S24FTXP2-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP2-NG 62 м²
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXP2-NG | 44 200 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter AIR MASTER CH-S24FTXP2-NG інвертор | 44 199 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Cooper&Hunter AIR MASTER INVERTER CH- | 44 200 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP2-NG
Ціни на Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP2-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Air-Master CH-S07FTXP2-NG 22 м² | від 19 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP2-NG 62 м² | від 44 199 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →