Кондиціонер Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S24RX7 61 м²
Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S24RX7 61 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:61 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1900/1900 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Air-Master Plus CH-S24RX7
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S24RX7
Ціни на Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S24RX7 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S07XP7 22 м² | від 11 349 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S09XP7 27 м² | від 12 020 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S12XP7 32 м² | від 11 081 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S18RX7 47 м² | від 22 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S24RX7 61 м² | від 27 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →