Кондиціонер Cooper&Hunter GWH09KF-K3DNA9D/I 26 м²
від 6 267 грн. Купити! Внутренний блок Cooper&Hunter GWH09KF-K3DNA9D/I инверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Cooper&Hunter GWH09KF-K3DNA9D/I 26 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GWH09KF-K3DNA9D/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter GWH09KF-K3DNA9D/I
Ціни на Cooper&Hunter GWH09KF-K3DNA9D/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter GWH07KF-K3DNA9D/I 21 м² | від 5 887 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GWH09KF-K3DNA9D/I 26 м² | від 6 267 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GWH12KF-K3DNA9D/I 34 м² | від 7 107 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GWH18KG-K3DNA9D/I 53 м² | від 6 549 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →