Кондиціонер Cooper&Hunter GTH24BB-K3DNA2A/I 71 м²
Cooper&Hunter GTH24BB-K3DNA2A/I 71 м²
Тип:мультиспліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GTH24BB-K3DNA2A/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter GTH24BB-K3DNA2A/I 71 м²
Усі ціни 6 →Напольно-потолочный внутренний блок Cooper&Hunter CHML-IF24NK | 37 800 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter CHML-IF24NK | 37 800 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter CHML-IF24NK инвертор напольно-потолочный | 37 798 грн. |
Внутрішній блок мульти спліт-системи напольно-стельовий Cooper&Hunter CHML | 24 700 грн. |
Модификації Cooper&Hunter GTH24BB-K3DNA2A/I
Ціни на Cooper&Hunter GTH24BB-K3DNA2A/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter GTH09BA-K3DNA1A/I 25 м² | від 23 350 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter GTH12BA-K3DNA1A/I 35 м² | від 23 860 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter GTH18BA-K3DNA1A/I 50 м² | від 29 228 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter GTH24BB-K3DNA2A/I 71 м² | від 24 700 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →