Кондиціонер Cooper&Hunter GWH07KF-K3DNA9D/I 21 м²
від 5 887 грн. Купити! Внутренний блок Cooper&Hunter GWH07KF-K3DNA9D/I инверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Економічний і малошумний внутрішній блок для створення надійної інверторної побутовий мультиспліт-системи невеликої або середньої потужності. Є молодшою моделлю в лінійці 2016 року C&H DC Inverter, продукти якої розраховані на обслуговування площ від 21 до 53 м². Відрізняється практичним і непомітним зовнішнім дизайном компактного пластикового корпусу. Призначений для настінного монтажу в житлових та офісних кімнатах площею до 21 м².
Також варто відзначити низький рівень шуму і ефективну систему очищення повітря від пилу. Інверторна технологія двигуна вентилятора гарантує максимальну економічність і вражаючу точність підтримки заданої температури. Кондиціонер Cooper&Hunter GWH07KF-K3DNA9D/I управляється за допомогою зручного бездротового пульта з вбудованим датчиком для реалізації функції локального температурного контролю I Feel. Фірмова технологія Noise Analysis гарантує майже безшумну роботу в нічному режимі. При збої електроживлення, в пам'яті кондиціонера зберігаються всі параметри, які автоматично відновлюються при подачі струму. Використовує нетоксичний і безпечний для озонового шару фреон R-410A.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Модификації Cooper&Hunter GWH07KF-K3DNA9D/I
Ціни на Cooper&Hunter GWH07KF-K3DNA9D/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter GWH07KF-K3DNA9D/I 21 м² | від 5 887 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GWH09KF-K3DNA9D/I 26 м² | від 6 267 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GWH12KF-K3DNA9D/I 34 м² | від 7 107 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GWH18KG-K3DNA9D/I 53 м² | від 6 549 грн. | 4 пропозиції |