Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I 26 м²
Внутрішній блок для створення енергоефективних інверторних моно - або мультиспліт-систем. Є молодшою моделлю лінійки Cooper&Hunter Veritas 2019-го модельного року. Призначений для обслуговування житлових, офісних або малих комерційних приміщень загальною площею до 26 м². Відрізняється простим і елегантним зовнішнім дизайном пластикового корпусу, обладнаного прихованим LED-індикатором.
Завдяки суворому та стриманому вигляду здатний органічно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр. Крім традиційного охолодження, здатний ефективно працювати на обігрів, виконувати осушення і фільтрувати повітря об'ємом до 480 м³/год. Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Veritas Inverter CHML-S09FTXQ/I демонструє невисокий рівень шуму і високу енергоефективність класу А++.
Оснащений сучасною мікропроцесорною системою управління, яка комплектується зручним пультом ДУ з вбудованим термодатчиком і функцією I Feel для точного локального контроль температури. Важливою особливістю кондиціонера стала покращена система фільтрації повітря CH 7-SKY Technology, яка ефективно затримує найдрібніші частинки пилу і знешкоджує бактеріальні аерозолі. Може стабільно працювати в широкому діапазоні напруг побутової електромережі (від 96 до 250 В). Є можливість підключення Wi-Fi модуля для віддаленого управління зі смартфона або інтеграції в систему розумного будинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I 26 м²
Внутренний блок Cooper&Hunter Veritas Inverter Wi-Fi CHML-S09FTXQ(I) CHML- | 7 310 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VERITAS INVERTER CH-S09F | 9 192 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VERITAS INVERTER CH-S09F | 8 692 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VERITAS INVERTER CH-S09F | 8 992 грн. |
Внутрішній настінний блок Cooper&Hunter CH-S09FTXQ-NG(I) Wi-Fi | 12 320 грн. |
Хороший кондиціонер із потрібними функціями. Класний преміальний пульт, дуже гарний та лаконічний. Тішить функція запам'ятовування налаштувань. Не потрібно щоразу кнопати одне й те саме. Добре підтримує температуру в кімнаті вночі при режимі СЛІП, а головне тихо! Ми нею ще не користувалися, але раді, що вона є :) немає Максим: користуюся Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I
Ціни на Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I 26 м² | від 7 310 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S12FTXQ/I 35 м² | від 8 200 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S18FTXQ/I 50 м² | від 9 220 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S24FTXQ/I 67 м² | від 9 829 грн. | 8 пропозицій |