Кондиціонер Cooper&Hunter CHML-ID21RK 60 м²
17 300 грн. Купити! Канальный внутренний блок Cooper&Hunter CHML-ID21RKInstrumentarium.com.uaОфіційний партнер Cooper&Hunter (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Cooper&Hunter CHML-ID21RK 60 м²
Тип:мультиспліт, канальний
Рекомендована площа:60 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CHML-ID21RK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter CHML-ID21RK
Ціни на Cooper&Hunter CHML-ID21RK |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CHML-ID09RK 25 м² | від 19 098 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-ID12RK 35 м² | від 20 298 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-ID18RK 50 м² | від 24 998 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-ID21RK 60 м² | від 17 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CHML-ID24RK 71 м² | від 26 098 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →