Кондиціонер Cooper&Hunter GEH12AA-K3DNA1B/I 34 м²
Cooper&Hunter GEH12AA-K3DNA1B/I 34 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GEH12AA-K3DNA1B/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter GEH12AA-K3DNA1B/I
Ціни на Cooper&Hunter GEH12AA-K3DNA1B/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter GEH09AA-K3DNA1B/I 26 м² | від 9 127 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GEH12AA-K3DNA1B/I 34 м² | від 11 057 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GEH18AA-K3DNA1B/I 53 м² | від 9 359 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →