Кондиціонер Cooper&Hunter GFH18EA-K3DNA1A/I 50 м²
Cooper&Hunter GFH18EA-K3DNA1A/I 50 м²
Тип:мультиспліт, канальний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GFH18EA-K3DNA1A/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter GFH18EA-K3DNA1A/I
Ціни на Cooper&Hunter GFH18EA-K3DNA1A/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter GFH09EA-K3DNA1A/I 25 м² | від 11 137 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GFH12EA-K3DNA1A/I 35 м² | від 11 707 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GFH18EA-K3DNA1A/I 50 м² | від 14 407 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GFH21EA-K3DNA1A/I 60 м² | від 15 887 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GFH24EA-K3DNA1A/I 71 м² | від 16 307 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →