Кондиціонер Cooper&Hunter GWH07UA-K3DNA1A/I 21 м²
від 7 407 грн. Купити! Внутренний блок Cooper&Hunter GWH07UA-K3DNA1A/I инверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Енергоефективний і малошумний внутрішній блок для створення надійної інверторної мультиспліт-системи побутового класу. Є молодшою моделлю в лінійці 2016 року C&H DC Inverter, призначений для обслуговування житлових або офісних приміщень площею до 21 м². Внутрішній блок виконаний в простому і елегантному пластиковому корпусі, який легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Відключається LED-індикатор на лицьовій панелі дозволяє контролювати температуру повітря візуально. Внутрішній блок Cooper&Hunter GWH07UA-K3DNA1A/I призначений для настінного монтажу, а довжина фреонопровода від зовнішнього блоку складати до 15 м. Інверторна технологія двигуна відцентрового вентилятора гарантує економічність і вражаючу точність підтримки заданої температури. Фірмова функція Noise Analysis мінімізує шум, гарантуючи повний акустичний комфорт в нічному режимі. При збої електроживлення, в пам'яті кондиціонера зберігаються всі робочі параметри, які автоматично відновлюються при подачі струму. Використовує нетоксичний і безпечний для озонового шару фреон R-410A. Може застосовуватися в серверних кімнатах.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Модификації Cooper&Hunter GWH07UA-K3DNA1A/I
Ціни на Cooper&Hunter GWH07UA-K3DNA1A/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter GWH07UA-K3DNA1A/I 21 м² | від 7 407 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GWH09UA-K3DNA1A/I 26 м² | від 7 567 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter GWH12UB-K3DNA1A/I 35 м² | від 8 017 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GWH18UC-K3DNA1A/I 52 м² | від 7 959 грн. | 3 пропозиції |