Кондиціонер Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD(I) 70 м²
Фото 3 |
Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD(I) 70 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Daytona CH-S24FTXD(I)
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD(I) 70 м²
Усі ціни 27 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD-BL(I) CH-S24FTXD-BL(I) | 24 999 грн. |
Настінний внутрішній блок Cooper&Hunter Daytona (Black) CH-S24FTXD-BL(I) C | 24 999 грн. |
Настенный внутренний блок Cooper&Hunter Daytona (Black) CH-S24FTXD-BL(I) C | 24 999 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD-BL(I) 200320231494 | 24 999 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter DAYTONA CH-S24FTXD-BL(I) | 20 300 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD(I)
Ціни на Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD(I) |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Daytona CH-S09FTXD(I) 27 м² | від 12 650 грн. | 27 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD(I) 35 м² | від 13 150 грн. | 27 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S18FTXD(I) 52 м² | від 16 850 грн. | 27 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD(I) 70 м² | від 20 250 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →