Кондиціонер Cooper&Hunter CH-F60NK2 158 м²
Cooper&Hunter CH-F60NK2 158 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:158 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:5500/5450 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-F60NK2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter CH-F60NK2
Ціни на Cooper&Hunter CH-F60NK2 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-F18NK2 55 м² | від 27 070 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-F24NK2 72 м² | від 37 640 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-F36NK2 106 м² | від 52 490 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-F48NK2 142 м² | від 62 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-F60NK2 158 м² | від 70 030 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →