Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IU42NM4 115 м²
Товар застарів Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 115; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 4000/3900; Потужність в режимі охолодження (Вт): 11500; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 13500; Функції: інвертор; |
Cooper&Hunter CH-IU42NM4 115 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:115 м²
t обігріву:від 20 °C
Споживання:4000/3900 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-IU42NM4
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter CH-IU42NM4
Ціни на Cooper&Hunter CH-IU42NM4 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-IU09NK4 27 м² | від 24 908 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-IU12NK4 35 м² | від 27 088 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-IU18NK4 50 м² | від 41 178 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-IU24NK4 70 м² | від 51 838 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-IU36NM4 100 м² | від 76 488 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-IU48NM4 140 м² | від 80 808 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-IU60NM4 160 м² | від 90 998 грн. | 1 пропозиція |