Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07USP8 20 м²
11 600 грн. Купити! Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07USP8Arizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Cooper&Hunter CH-S07USP8 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
Споживання:810/750 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-S07USP8
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
6 серпня 2014, 22:12
Эту модель я установила в 2011г. Сейчас вытекает вода из нижней части. Что это? #
anonim
14 червня 2020, 12:41
Не сохраняются настройки жалюзиюне становится в нужное положение после выкл #
anonim
8 травня 2017, 00:43
Кондиционер Cooper&Hunter CH-S09USP8 #
Сколько фреона в этом кондиционере ?
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-S07USP8:
- Високоефективний компресор (використаний ультрапрецизійний механізм)
- Вентилятор зі зміщеними лопатями (для збільшення циркуляції повітря при низькому шумі)
- Внутрішня поверхня мідної трубки виконана з канавками (для збільшення теплообміну)
- Подвійні жалюзі (для збільшення контролю за повітряними потоками)
Модификації Cooper&Hunter CH-S07USP8
Ціни на Cooper&Hunter CH-S07USP8 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-S07USP8 20 м² | від 11 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-S09USP8 25 м² | від 8 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-S12USP8 35 м² | від 8 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →