Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CHML-S12FTXQ/I 35 м²
Високотехнологічний і продуктивний внутрішній блок для створення енергоефективних інверторних моно/мультиспліт-систем. Є середньою моделлю лінійки Cooper&Hunter Veritas зразка 2019 року. Призначений для обслуговування житлових, офісних або малих комерційних приміщень загальною площею до 35 м². Виконаний в простому і елегантному пластиковому корпусі, який обладнаний прихованим LED-індикатором.
Завдяки суворому та стриманому зовнішньому дизайну здатний органічно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр. Крім традиційного охолодження, здатний ефективно працювати на обігрів, виконувати осушення і якісно фільтрувати повітря об'ємом до 560 м³/год. Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Veritas Inverter CHML-S12FTXQ/I демонструє невисокий рівень шуму та енергоефективність класу А++.
Обладнаний мікропроцесорною системою управління, комплектується пультом ДУ з вбудованим термодатчиком і функцією I Feel для точного локального контролю температури. Є можливість підключення модуля інтерфейсу Wi-Fi для віддаленого управління зі смартфона або інтеграції в систему розумного будинку. Стабільно працює в широкому діапазоні напруги електромережі (від 96 до 250 В). Важливою особливістю цієї моделі стала вдосконалена система фільтрації повітря CH 7-SKY Technology, яка ефективно затримує найдрібніші частинки пилу і знешкоджує бактеріальні аерозолі.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Veritas CHML-S12FTXQ/I 35 м²
Усі ціни 10 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Veritas Inverter WI-FI R32 CH-S12FTXQ-NG(I) CH | 12 099 грн. |
Внутрішній блок інверторного кондиціонера Cooper&Hunter Veritas Inverter W | 12 099 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Veritas Inverter Wi-Fi CHML-S12FTXQ(I) CHML- | 8 200 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VERITAS INVERTER CH-S12F | 9 688 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VERITAS INVERTER CH-S12F | 9 188 грн. |
Хороший кондиціонер із потрібними функціями. Класний преміальний пульт, дуже гарний та лаконічний. Тішить функція запам'ятовування налаштувань. Не потрібно щоразу кнопати одне й те саме. Добре підтримує температуру в кімнаті вночі при режимі СЛІП, а головне тихо! Ми нею ще не користувалися, але раді, що вона є :) немає Максим: користуюся Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Veritas CHML-S12FTXQ/I
Ціни на Cooper&Hunter Veritas CHML-S12FTXQ/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas CHML-S09FTXQ/I 26 м² | від 7 310 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S12FTXQ/I 35 м² | від 8 200 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S18FTXQ/I 50 м² | від 9 220 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CHML-S24FTXQ/I 67 м² | від 9 829 грн. | 8 пропозицій |